Mieszkanie na sprzedaż, Sopot, ul. Jana Jerzego Haffnera

Informacje podstawowe

Cena:

2 100 000 PLN

Numer oferty:

784735

Typ oferty:

sprzedaż

Cena za m2:

18 584,07 PLN

Powierzchnia:

113,00 m2

Ilość pokoi:

4

Rodzaj budynku:

Kamienica

Piętro:

2

Ilość pięter:

3

Ogrzewanie:

Gazowe

Rok budowy:

1920

Typ budynku:

Kamienica
Natalia Kass
661 665 695

Lokalizacja

Miejscowość:

Sopot

Gmina:

Sopot

Powiat:

Sopot

Dzielnica:

Dolny

Ulica:

Jana Jerzego Haffnera

Kraj:

Polska

Media i inne

Internet:

Tak

Telewizja:

Tak

Gaz:

Tak

Woda:

Tak

Prąd:

Tak

Materiał:

Cegła

Opis

Czteropokojowe mieszkanie, w samym sercu Dolnego Sopotu, z balkonem i miejscem postojowym na terenie posesji, położone na II piętrze sopockiej kamienicy. Kamienica wyremontowana, z nową elewacją, czysta i zadbana klatka schodowa. Budynek ogrodzony, usytuowany jest przy ul. Jana Jerzego Haffnera, w odległości 500 metrów od Sopockiego Molo, plaży i morza.

Mieszkanie o powierzchni rzeczywistej 107m2 (w KW 99m2) i wysokości, aż 3,4m! Kryje w sobie ogromny potencjał. Pokoje są jasne, pięknie doświetlone. Kuchnia ze spiżarką i pomieszczeniem gospodarczym, daje możliwość całkowitego otwarcia tej przestrzeni. Pokoje w oryginale posiadały układ amfiladowy, dziś trzy z nich są niezależne (pow. ok 22, 21, 17m2), do czwartego (pow. ok 16m2) jest przejście przez jeden z nich. Pod połozonymi na podłodzie płytami, znajdziemy oryginalne deski, które z powodzeniem można odzyskać.

W lokalu wymieniono okna ( z wyjątkiem jednego w spiżarce), ponadto mieszkanie posiada piękną, oryginalną stolarkę drzwiową, w tym klimatyczne dwuskrzydłowe drzwi wewnętrzne do jednego z pomieszczeń, Lokal daje możliwość doskonałej aranżacji nowoczesnej przestrzeni do życia. Kryje w sobie też świetny potencjał inwestycyjny, z opcją podzielenia lokalu na dwa niezależne, tudzież stworzenia hostelu. 

Ogrzewanie gazowe, woda podgrzewana elektrycznie. Opłaty do wspólnoty wraz z funduszem remontowym oscylują na poziomie 600zł, do tego doliczyć należy gaz i prąd. Najwyższy zimowy rachunek za gaz opiewał na kwotę 450zł. Do lokalu przynależy piwnica, ok 10m2.

Lokal ten po przeprowadzeniu remontu będzie niewątpliwie istną perełką, bez wątpienia zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszam do prezentacji!