Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, ul. Związku Jaszczurczego

Informacje podstawowe

Cena:

444 000 PLN

Numer oferty:

768406

Typ oferty:

sprzedaż

Cena za m2:

9 061,22 PLN

Powierzchnia:

49,00 m2

Ilość pokoi:

2

Piętro:

1

Ilość pięter:

10

Stan budynku:

Bardzo dobry

Rok budowy:

1987
Magdalena Bocheńska-Hetzer
691 517 516

Lokalizacja

Miejscowość:

Gdańsk

Gmina:

Gdańsk

Powiat:

Gdańsk

Dzielnica:

Morena

Ulica:

Związku Jaszczurczego

Kraj:

Polska

Media i inne

Opis

Rozkładowe, zadbane mieszkanie na Gdańskiej Morenie przy ulicy Związku Jaszczurczego położone na pierwszym piętrze. 2 pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka z WC. Wielkim atutem jest duża, szeroka loggia.

Budynek z roku 1987 - tzw. Monolit, a nie wielka płyta, 10-piętrowy, jedno klatkowy, ocieplony, z domofonem, 2 windy, wymienione balustrady balkonowe. Wewnątrz - duży hol, a z niego wejście do dwóch osobnych, zamykanych korytarzy wewnętrznych, po 3 mieszkania w każdym. Ogrzewanie miejskie (podzielniki kosztów ogrzewania).

Mieszkanie (49 m2): duży pokój - ok. 20,8 m2, mały pokój - ok. 11 m2, kuchnia otwarta na korytarz - ok. 6 m2, łazienka - ok. 4 m2. Okna plastikowe, nowe parapety, rolety w pokojach, kierunek: wschodnio-południowy - jednostronne z pięknym widokiem na zieleń. Budynek oddzielony od ulicy b. szerokim pasem zieleni.

W pokojach - panele na podłodze, w małym pokoju nowe. W kuchni panele na podłodze, nowa kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny.

Łazienka razem z WC, kafle, kabina prysznicowa, swobodnie mieści się normalna pralka.

Duża szeroka loggia, posadzka z nową wylewką i nowymi kaflami.

W mieszkaniu była wymieniana instalacja elektryczna na miedzianą i bezpieczniki automatyczne. Spółdzielnia wymieniała też instalację wodociągową (rury doprowadzające) w obu pionach wodnych. Kablówka, Internet.

Czynsz: 535 złotych miesięcznie obejmuje m.in. zaliczkę na ogrzewanie, koszt zimnej i ciepłej wody, wywóz śmieci, fundusz remontowy i ryczałt za gaz (nie ma indywidualnych liczników gazowych).

Osiedle posiada bardzo bogatą infrastrukturę - sklepy ( w tym Netto, Lidl, kilka Biedronek, sieć Żabka) i punkty usługowe. Trzy przystanki autobusowe lub tramwajowe w stronę Gdańska - również Galeria Morena z Carrefourem). W odległości kilkudziesięciu metrów od budynku są bardzo dobrze zaopatrzone osiedlowe sklepy spożywcze, warzywnicze, piekarniczo-cukierniczy, rybny, mięsny, kiosk Ruchu. Na osiedlu jest też duża przychodnia lekarska.
Bardzo dobra komunikacja: bardzo blisko przystanek autobusowy linii 130 do centrum Gdańska, 127 przez Wrzeszcz i Zaspę do Oliwy PKP, 129 do Wrzeszcza PKP. Ponadto linia tramwajowa nr 12 do Oliwy przez centrum Gdańska. Latem miasto przewiduje otwarcie linii tramwajowej nowa Bulońska - przez Al. Pawła Adamowicza do ul Jabłoniowej. Z przystanku na ul. Warneńskiej można jechać w kierunku, Chełma, Osowej, Jelitkowa, Matemblewa i przystanku PKM.

POLECAMY!