Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, ul. Wypoczynkowa

Informacje podstawowe

Cena:

3 114 400 PLN

Numer oferty:

737721

Typ oferty:

sprzedaż

Cena za m2:

34 224,18 PLN

Powierzchnia:

91,00 m2

Ilość pokoi:

4

Rodzaj budynku:

Apartamentowiec

Piętro:

1

Ilość pięter:

2

Stan budynku:

Bardzo dobry

Rok budowy:

2008

Typ budynku:

Apartamentowiec
Agnieszka Brol-Radzicka
608 336 684

Lokalizacja

Miejscowość:

Gdańsk

Gmina:

Gdańsk

Powiat:

Gdańsk

Dzielnica:

Jelitkowo

Ulica:

Wypoczynkowa

Kraj:

Polska

Media i inne

Telefon:

Tak

Internet:

Tak

Opis

W tym miejscu wakacje trwają cały rok!

Lokalizacja 
Kompleks Neptun Park położony jest bezpośrednio nad brzegiem plaży w Jelitkowie, otulony nadmorskim parkiem jest idealnym miejscem do życia. Pozwala jego mieszkańcom na korzystanie z bliskości natury, zapewniając jednocześnie możliwość szybkiego dotarcie do Sopotu oraz innych części Gdańska. 

Apartament
Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 91 mkw. -  komfortowo wykończony i wyposażony lokal, który składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i ubikacji.

Część dzienna apartamentu z wystawa południowo-zachodnia oraz wyjściem na balkon skład się z kompletnie wyposażonego aneksu kuchennego z częścią wypoczynkową. Zaleta tego miejsca jest funkcjonujący kominek. Druga część mieszkania to strefa 3 niezależnych sypialni. Jedna z nich wydzielona została szklanymi, przesuwnymi drzwiami - zastosowanie tego rozwiązania sprawiło, że światło pięknie operuje w mieszkaniu, a po ich otwarciu część dzienna uzyskuje dodatkową przestrzeń. 
Łazienka to strefa zarówno dla wielbicieli szybkiego prysznica i amatorów kapieli w wannie. W dużej łazience wydzielona zostałą przestrzeń na pralkę i suszarkę w zabudowie.
Piękne drewniane podłogi, jasne, neutralne kafle w łazienkach i nietuzinkowe rozwiązania sprawią, ze polubisz to miejsce od pierwszego spotkania!

Informacje dodatkowe
Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa 24 godzinna ochrona.
Miejsce postojowe w hali garażowej z dużym pomieszczeniem gospodarczym znajdującym się na jego przedłużeniu jest  dodatkowo płatne - 75.000 PLN (oddzielna księga wieczysta)
Opaty związane z eksploatacja i utrzymaniem lokalu ok. 1000-1100 PLN 

Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu wizyty.
Jeśli masz dodatkowe pytania bardzo chętnie udzielmy na nie wyczerpujących odpowiedzi.