Mieszkanie na wynajem, Gdańsk, ul. Chmielna

Informacje podstawowe

Cena:

8 500 PLN

Numer oferty:

661612

Typ oferty:

wynajem

Cena za m2:

132,81 PLN

Powierzchnia:

64,00 m2

Ilość pokoi:

3

Piętro:

6

Ilość pięter:

7

Stan budynku:

Idealny

Rok budowy:

2020
Agnieszka Brol-Radzicka
608 336 684

Lokalizacja

Miejscowość:

Gdańsk

Gmina:

Gdańsk

Powiat:

Gdańsk

Dzielnica:

Stare Miasto

Ulica:

Chmielna

Kraj:

Polska

Media i inne

Opis


Zapraszamy do naszego wyjątkowe apartamentu położonego w samym sercu gdańskiej starówki. Niepowtarzalna okazja, aby z jednego miejsca podziwiać Bazylikę Mariacką, gdański Spichlerz i mieniącą się różnymi kolorami rzekę Motławę.
Lokal znajduje się na 6 piętrzę nowoczesnego budynku. Wysokość oraz dźwiękoszczelne okna sprawiają, że można cieszyć ciszą i spokojem. Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Kuchnia w zabudowie z wszystkimi sprzętami AGD. Część wypoczynkowa apartamentu została zaprojektowana, tak by cieszyć się widokiem miasta. 
Głowna sypialnia - duże łóżko z pluszowym wykończeniem, szafa w zabudowie. Druga sypialnia idealnie nadaje się na gabinet, pokój dla gości. Znalazło się tu miejsce na biurko, szafę ubraniową i wygodna rozkładaną sochę.
W lokalu znajduj się również pomieszczenie, które jest połączeniem garderoby, niedużej pralni i miejsca do przechowywania. Do dyspozycji najemcy stanowisko postojowe w hali garażowej znajdującej siż pod budynkiem.
Lokal dostępny od 1 lutego 2023 roku.
Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Serdecznie zapraszamy na prezentację.