Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, ul. Tartaczna

Informacje podstawowe

Cena:

495 000 PLN

Numer oferty:

522712

Typ oferty:

sprzedaż

Cena za m2:

17 068,97 PLN

Powierzchnia:

29,00 m2

Ilość pokoi:

1

Rodzaj budynku:

Apartamentowiec

Piętro:

1

Ilość pięter:

5

Stan budynku:

Wysoki standard

Rok budowy:

2015

Typ budynku:

Apartamentowiec
Agnieszka Brol-Radzicka
608 336 684

Lokalizacja

Miejscowość:

Gdańsk

Gmina:

Gdańsk

Powiat:

Gdańsk

Dzielnica:

Główne Miasto

Ulica:

Tartaczna

Kraj:

Polska

Media i inne

Telefon:

Nie

Internet:

Tak

Gaz:

Nie

Woda:

Nie

Kanalizacja:

Nie

Opis

Apartament na Tartacznej. Budynek z historią w tle. Frontowa ściana budynku to pozostałość po znajdującym się niegdyś w tym miejscu budynku  młyna.

Budynek zamienił się w wysokiej klasy apartamentowiec – cichobieżna winda, części wspólne wykończone w wysokim standardzie oraz całodobowa recepcja znajdująca się na parterze budynku.

Oferowany do sprzedaży apartament to wnętrze pełne funkcjonalnych smaczków. Całkowicie otwarta przestrzeń. Trzonem kompozycji pozostaje centralnie usytuowane łózko. Funkcja apartamentu wakacyjnego jaka przyświecała właścicielom lokalu podczas jego realizacji sprawiła, ze nie mam tam przypadkowych mebli i wyposażenia. Stała zabudowa utrzymana w kolorze drewna, lakierowanej bieli przełamana została przez designerskie dodatki. Mieniące się srebrne kafle w kuchni, oryginalna lampę czy miękkie tapicerowane obicia mebli.

Łazienka  podobnie jak cały apartament  utrzymana jest  w kolorze bieli  i drewna, które stanowi idealna bazę dla kafli w  marokańskim stylu w kolorach błękitu i granatu.  Nadały one pomieszczeniu energii

i nowoczesnego wyglądu. Idealnie wpisały się w minimalistyczna klimat apartamentu. 

Cena obejmuje  meble i wyposażenie apartamentu. Dodatkowo właścicielowi nieruchomości przysługuje możliwość korzystania z szafy znajdującej się na klatce schodowej. Jej pow. To ok 1,2 mkw.