Inny komercyjny na sprzedaż, Przechlewo, ul. Człuchowska

Informacje podstawowe

Cena:

2 900 004 PLN

Numer oferty:

489736

Typ oferty:

sprzedaż

Cena za m2:

3 176,59 PLN

Powierzchnia:

912,93 m2

Ilość pokoi:

0

Piętro:

0

Stan budynku:

Dobry

Rok budowy:

2012

Przeznaczenie komercyjne:

Obiekt
Ilona Wakulińska
788 075 924

Lokalizacja

Miejscowość:

Przechlewo

Gmina:

Przechlewo

Powiat:

człuchowski

Ulica:

Człuchowska

Kraj:

Polska

Media i inne

Telefon:

Tak

Internet:

Tak

Opis

Nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo-handlowym o pow.użytkowej 603,55m2 (parter i I piętro, w chwili obecnej funkcjonuje sklep spożywczo-przemysłowy, RTV-AGD oraz drogeria.) Część mieszkalna o pow.użytkowej 259,38m2 ( w tym dwa mieszkania z osobnymi wejściami ) na działce o pow. 4,329m2. Część mieszkalna znajduje się na tyle części handlowo-usługowej. Dodatkowo garaż o powierzchni 50,4m2. Przód budynku jest to ścisłe centrum Przechlewa, natomiast tył czyli budynek mieszkalny to bardzo ciche, spokojne i malownicze miejsce z pięknym ogrodem i zejściem do jeziora. W ogrodzie mnóstwo drzew owocowych.  Nieruchomość wybudowana w 2001 roku - część handlowa, część mieszkalna w 2012.
Nieruchomość zlokalizowana w centrum miejscowości Przechlewo przy ulicy Człuchowskiej. Gmina Przechlewo z rzeką Brdą
i kilkoma jeziorami stanowi teren atrakcyjny turystycznie. Obiekt położony w centralnej części wsi, w sąsiedztwie z kościołem, urzędem, ośrodkiem zdrowia i posterunkiem policji. Działka z utwardzonym parkingiem dla klientów od centrum wsi i ogrodzona od strony sąsiadów w części podwórza i ogrodów. 
Pod częścią usługowo-handlową znajduje się duża piwnica wraz z kotłownią. Pierwsze piętro to sklep spożywczo przemysłowy z zapleczami i wc, dodatkowy magazyn znajduje się na parterze części mieszkalnej. Drugie piętro to sklep rtv agd, solarium, łazienka. Cała działalność prosperuje bardzo dobrze.
W części mieszkalnej parter to dodatkowy magazyn dla sklepu, kuchnia letnia, kotłownia oraz klatka schodowa. Pierwsze piętro to mieszkanie ( kuchnia, łazienka dwie sypialnie oraz salon z jadalnią + balkon. Drugie piętro to drugie mieszkanie (2 sypialnie, kuchnia, łazienka, salon) z pięknym dużym tarasem z widokiem na jezioro i park.