Działka na sprzedaż, Gdynia, ul. Kasztanowa

Informacje podstawowe

Cena:

1 650 000 PLN

Numer oferty:

340923

Typ oferty:

sprzedaż

Cena za m2:

2 104,59 PLN

Powierzchnia:

784,00 m2
Natalia Kass
661 665 695

Lokalizacja

Miejscowość:

Gdynia

Gmina:

Gdynia

Powiat:

Gdynia

Dzielnica:

Orłowo

Ulica:

Kasztanowa

Kraj:

Polska

Media i inne

Opis

Na sprzedaż działka budowlana, wraz projektem budynku bliźniaczego wielolokalowego oraz połowa domu w Orłowie. Deifcytowa lokalizacja, unikatowa propozycja i świetna oferta dla inwestora!

Przedmiotem sprzedaży są:

1) lokal mieszkalny, stanowiący parter domu o powierzchni ok 70m2, wraz z pomieszczeniami przynależnymi, tj. garażem o powierzchni 42m2 (aktualnie spełniającm funkcję mieszkalną) i 18 metrową piwnicą. Powierzchnia całkowita blisko 130 m2.

2) w trakcie procedury administracyjnej jest podział działki, na której aktualnie posadowiony jest przedmiotowy budynek, zaś dla nowopowstałej nieruchomości (pow. 400m2) został przygotowany projekt budynku bliźniaczego, przylegającego do obecnej zabudowy, w którym to budynku zaprojektowano, aż 5 lokali mieszkalnych.

Do uzgodnienia z obecnym właścicielem wszystkie koncepcje techniczne, estetyczne, jakościowe, co do spójności całej inwestycji. Każdy aspekt do dogadania. To zdecydowania, jedyna taka oferta w Orłowie. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego!